Briggs & Stratton Power 1724470SM  Gear and Shaft Assembly, Black
Briggs & Stratton 1724470SM
Gear and Shaft Assembly, Black
(Superseded to 1724470ASM)
8.85 in.
8.50 in.
4.70 in.