Cub Cadet IH-73002-C91  Needle Bearing, .75
  • CUB 741-0665 - PRIMARY (Slide 1 of 1)
Cub Cadet IH-73002-C91
Needle Bearing, .75
(Superseded to 741-0665)
5.05 in.
3.00 in.
0.65 in.