Kawasaki 49108-2053-9E  COVER, INSPECTION
  • KAW 49108-2053-9E - KAW 4910820539E (Slide 1 of 1)
Kawasaki 49108-2053-9E
COVER, INSPECTION
(Superseded to 315601-1231A)
5.80 in.
3.90 in.
2.05 in.